Płyty i panele ścienne od kilku lat cieszą się ogromną popularnością wśród osób szukających nowych możliwości dekoracyjnych. Obecnie oferowane produkty są trwalsze, łatwiejsze w montażu, a szeroki wachlarz dostępnych dekorów pozwala dopasować je do każdego stylu. Dodatkowo produkty te są zazwyczaj tańsze niż naturalne surowce, takie jak drewno czy kamień. Poznajmy zatem bliżej panele ścienne Rocko i wielkoformatowe płyty ścienne, które są szybkim i prostym sposobem na doskonałą metamorfozę wnętrza.


Płyty ścienne – sposób na szybką i prostą metamorfozę wnętrza

Wielkoformatowe płyty ścienne cieszą się dużą popularnością wśród osób, które chcą szybko i łatwo odmienić swoje wnętrza. Ich uniwersalność sprawia, że są idealnym rozwiązaniem do każdego pomieszczenia. Można je wykorzystać do wykończenia ścian w salonie, sypialni, pokoju dziecięcym, przedpokoju, a nawet w kuchni lub łazience.

Płyty ścienne są estetyczne, łatwe w utrzymaniu i doskonale chronią ściany przed zabrudzeniami. Pozwalają na stworzenie modnego i trwałego wykończenia wnętrza, które z pewnością będzie przyciągać uwagę.

Są również proste w montażu, co stwarza możliwość zmiany wystroju wnętrza w relatywnie krótkim czasie. Dostępne w różnych kolorach i wzorach, pozwalają uzyskać ciekawe i oryginalne aranżacje.

panele ścienne

Panele ścienne Rocko – Wyjątkowe wzory i uniwersalny produkt

Panele ścienne Rocko to wyjątkowo innowacyjny produkt firmy Kronospan. Jest to wysoce trwała alternatywa dla tradycyjnych płytek ceramicznych, spieków gresowych, drewnianych paneli ściennych czy kamienia.

Panele Rocko są wodoodporne, odporne na uderzenia i zarysowania, promieniowanie UV i wysokie temperatury oraz są łatwe w utrzymaniu w czystości. Dzięki temu znajdują doskonałe zastosowanie w łazienkach, kuchniach, przedpokojach, salonach czy sypialniach, a także w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności, takich jak kabiny prysznicowe, czy w okolicach wanny.

Wyjątkowe wzornictwo

Panele ścienne Rocko występują w najmodniejszych wzorach. Dzięki technologii cyfrowego druku, ich dekory doskonale odwzorowują naturalne produkty, takie jak drewno, kamień czy beton. Kolekcja paneli, występuje w najmodniejszych odcieniach, od imitacji postarzanej stali i brązu, po delikatną jodełkę czy kamień.

Panele ścienne Rocko to produkt wyjątkowo uniwersalny. Przy ich użyciu można stworzyć efektowne wnętrza, które nie tylko będą prezentować się pięknie, ale są łatwe do utrzymania w czystości i wygodne w codziennym użytkowaniu.

Stwórz swoją wymarzoną przestrzeń z wyjątkowymi panelami ściennymi Rocko i w oparciu o ciekawe wzornictwo płyt ściennych.