Artykuły piśmiennicze mogą stanowić idealną wizytówkę firmy. Często stanowią elegancki prezent dla klientów, współpracowników, a także są gadżetami w kampanii reklamowej. Odpowiednio dobrane modele są potężnym nośnikiem reklamy, są one znakowane i ozdabiane na potrzeby firmy. Należy tu wymienić luksusowe produkty znanych marek, nowoczesne długopisy Touch Pen, czy artykuły piśmiennicze utrzymane w nurcie Eko. Klienci mogą wybierać w różnorodnych stylach, od minimalistycznego po bogato zdobione wzornictwo.

Eleganckie długopisy z nadrukiem / grawerem

Firma Adpensite oferuje wiele ciekawych modeli artykułów piśmienniczych znanych producentów. Dzięki tym popularnym markom wiele osób korzysta z usług firmy. Zamówienia składają tutaj przedsiębiorcy, jak również klienci indywidualni. Adpensite zapewnia doradztwo w zakresie produktów reklamowych oraz ich znakowania. Oferuje różne metody nadruku, np.: tampodruk, sitodruk, full colof UV, grawer laserowy. Wszystkie nadruki  wykonywane są profesjonalne z dbałością o szczegóły. Klient może zdecydować się na bogato zdobiony korpus lub też np. minimalistyczne logo.

długopisy z logo

Praktyczne długopisy Touch Pen

Przedmioty wielofunkcyjne są szczególnie cenione, takie są właśnie długopisy Touch Pen. Zapewniają wygodne pisanie, a także obsługiwanie urządzeń mobilnych. Posiadają specjalną, gumową końcówkę, która ułatwia szybkie przeglądanie stron internetowych. Długopisy te idą w parze z postępem technologicznym. Będą one idealnym gadżetem reklamowym dla nowoczesnych firm, które cenią oryginalne rozwiązania. Dzięki takim długopisom z logo, firma pozostanie długo w pamięci klientów i kontrahentów.

Wysoka jakość i nienaganny styl

Eleganckie długopisy i pióra włoskiej firmy Lecce Pen zachwycą każdego klienta. Nowoczesny design oraz klasyczne kształty to jedne z wielu zalet tych artykułów piśmienniczych. Wśród różnorodnych modeli znajdują się pióra i długopisy metalowe i plastikowe. Ciekawą propozycją są wzory ekologiczne i antybakteryjne. Te ostanie są wykonane z materiałów posiadających w swoim składzie dodatki o działaniu antybakteryjnym. Modele ekologiczne wykonane są z tworzyw pochodzących z recyklingu.

Długopisy reklamowe z podwójną misją – reklama i ochrona środowiska.

Kolejną polecaną marką jest Senator, producent, który kładzie nacisk na solidność i elegancję. Jego modele charakteryzują się minimalizmem. Pióra i długopisy posiadają prostą i elegancką formę, ozdobioną delikatnymi motywami. Zazwyczaj posiadają jeden kolor korpusu, zestawiony z srebrnymi lub złotymi dodatkami. Senator oprócz najnowszych trendów w projektowaniu, wykorzystuje motyw Eko. Jego artykuły są bowiem produkowane z surowców podlegających recyklingowi. Modele pióra Nature Plus są wykonane z materiałów biodegradalnych.  Można powiedzieć, że produkty Senator idą z duchem postępu, dbają o potrzeby klientów, a zarazem podkreślają znaczenie ochrony środowiska. Firmy, które wybiorą ekologiczne gadżety reklamowe, zyskują wiele w oczach potencjalnych klientów. Oczywiście firma Adpensite oferuje artykuły piśmiennicze również innych marek, które również należą do trendu Eko. Bardzo popularne są długopisy papierowe, wykonane z surowców pochodzących z recyklingu.