W hurtowni z  odzieżą promocyjną można zakupić wiele atrakcyjnych modeli koszulek, koszul, bluz, szorów, t-shirtów mających zastosowanie w różnych branżach. Firma ta oferuje modne wzory ubrań szytych z  wysokogatunkowych tkanin, zapewniających nienaganny wygląd tych modeli. Dane wzory można zamówić z nadrukami wykonywanymi za pomocą różnych metod.

Modna odzież reklamowa Fruit of the Loom

Odzież Fruit of the Loom cieszy się szczególnym uznaniem wśród pracodawców, którzy zamawiają ją dla swoich pracowników. Jednolity strój ma bowiem wiele zalet, jednoczy ludzi i wpływa pozytywnie na wizerunek firmy. Na zamawianą odzież promocyjną nanoszone są napisy, logo czy grafiki dotyczące działalności danej jednostki. Metody te są trwałe i zapewniają bardzo ładne efekty, idealnie odwzorowują zlecony projekt. Wśród stosowanych technik wyróżnia się metodę tampodruk, sitodruk, flex i flox, bezpośredni druk cyfrowy, termo transfer czy też haft. Niektóre osoby decydują się na metodę haftu cyfrowego, ponieważ prezentuje się szczególnie elegancko i modnie.

Jaką odzież promocyjną wybrać?

Wśród proponowanego asortymentu znajdują się popularne koszulki polo, które są lubiane przez wszystkich za modny i elegancki krój oraz wygodę jaką zapewniają. Można zakupić je w wielu ciekawych kolorach, oczywiście często wybierane są białe koszulki, które dominują w klasycznych strojach pracowniczych. Będą idealne również na wszelkie imprezy pracownicze, zapewnią modny i nienaganny charakter.

hurtownia koszulek

Dostępne są również klasyczne koszule, które zakładane są na co dzień, jak również na wiele imprez okolicznościowych i firmowych min. na spotkania biznesowe. Ten tradycyjny element garderoby jest ponadczasowy i nigdy nie wyjdzie z mody. Koszule w wydaniu Fruit of the Loom to tradycyjne modele, jak również nowoczesne projekty. Można zakupić je w pastelowych, stonowanych kolorach, a także wyrazistych barwach. Warto zestawić je z modną elegancką, czy bardziej luźną odzieżą. Wszystkie modele wykonane są z dbałością o szczegóły.

Moda i reklama w jednym

Odzież Fruit of the Loom idealnie nadaje się na gadżety reklamowe. W czasie imprez firmowych, targów i eventów często rozdawana są upominki. Mogą to być właśnie koszulki, t-shirty promocyjne z logo firmowym. W ten sposób do wielu odbiorców trafią przedmioty użytkowe, które niosą ze sobą reklamę danej jednostki. Takie działanie nie pozostanie bez echa. Niewątpliwie logo utkwi w pamięci potencjalnych klientów, będzie pozytywnie się kojarzyło i miało wpływ na jego świadomość.