Odzież firmowa to bardzo ważny element budowania wizerunku silnej i świadomej marki. Dlaczego jest to takie ważne? Przede wszystkim dlatego, że ułatwia potencjalnym kontrahentom komunikację z pracownikami firmy, poza tym wpływa na lepszą rozpoznawalność, a także pomaga utrwalać logotyp marki w świadomości kontrahenta. Odzież firmowa może być stosowana jako ubrania promocyjne, używane podczas targów branżowych, różnego rodzaju konferencji i eventów, ale również jako codzienna odzież robocza dla pracowników. Komfort pracy oraz poczucie jedności z firmą ma bardzo duży wpływ na jakość i wydajność wykonywanych obowiązków. Z tego względu warto zainwestować w odzież firmową dla pracowników po to, aby czuli się oni ważni, aby identyfikowali się z firmą, a także, aby godnie reprezentowali ją podczas kontaktu z klientami.

Koszulki reklamowe – jakie wybrać?

Jeżeli zależy nam na koszulkach firmowych dla pracowników, które będą wygodne, a zarazem eleganckie warto postawić na koszulki polo z logo. Koszulka polo wykonana z dobrej jakości bawełny prezentuje się bardzo dobrze. Mimo pozornie luźnej formy kołnierzyk dodaje jej delikatnej elegancji, sprawiając, że osoba nosząca prezentuje się profesjonalnie i gustownie. Pracownicy, a zwłaszcza kobiety potrzebują poczucia komfortu nawet w pracy. Nie zawsze wykonywana praca pozwala na noszenie typowo kobiecej odzieży, ubiór dostosowany do stanowiska pracy jest elementem zasad BHP. Aby w żaden sposób ich nie naruszać, a jednocześnie pozwolić kobietom czuć się dobrze w swoim stroju warto zainwestować w damskie koszulki polo. Kołnierzyk dodaje takiej koszulce elegancji, natomiast plisa z guzikami przy dekolcie pozwala regulować jego głębokość, co również wpływa pozytywnie na ostateczny efekt wizualny.

koszulki polo reklamowe damskie Fruit of the Loom

Damska koszulka polo z logo – jaką wybrać?

Aby odzież firmowa sprawdzała się w 100%, powinna być nie tylko ładna, ale także trwała i komfortowa. Koszulki polo reklamowe damskie Fruit of the Loom to gwarancja nienagannego designu i pełnego komfortu noszenia. Najwyższej jakości tkaniny, profesjonalne metody znakowania, oraz świetny krój połączony z doskonałym wykończeniem sprawia, że te koszulki bawełniane z USA szturmem podbiły serca zarówno agencji reklamowych dystrybuujących odzież fermowa, jak i firm, zamawiających bezpośrednio duże ilości koszulek w hurtowni Fruit of the Loom. Koszulki tej znanej amerykańskiej marki są wykonane niezwykle dokładnie. Tkaniny są dobierane tak, aby zapewniać komfort użytkownikowi, natomiast nasycone kolory pozostają nienaruszone przez bardzo długi czas. Fruit of the Loom to firma z wieloletnią tradycją, doświadczeniem w branży reklamowej oraz renomą, wyrobioną poprzez dostarczanie produktów w 100% spełniających oczekiwania klientów.