Zdecydowałeś się na szkolenie IMB DB2. Takie szkolenie ma pomóc Ci w pracy, ale nie do końca wiesz jak się do niego przygotować i czy powinieneś jeszcze przed szkoleniem zgromadzić jakąś lekturę z tematyki DB2.

szkolenia ibm

Każdy musi od czegoś zacząć

Specjaliści pracujący na bazach danych też zaczynali od szkoleń dla początkujących. Chcąc sprawdzić czy to w ogóle jest dla ciebie, proponujemy wybrać taki typ szkolenia IBM, który nie sprawi trudności nawet osobom zupełnie nowym w tej tematyce.

Język SQL w bazie DB2

Szkolenie, od którego powinna zacząć się przygoda początkujących z IBM to język SQL w bazie DB2 – szkolenie stosunkowo tanie i krótkie. Po jego odbyciu, powinieneś już wiedzieć czy ten typ pracy jest dla ciebie. Szkolenie nie powinno zająć więcej niż 2-3 dni, a forma w jakiej winno być prowadzone to wykłady + część warsztatowa.

Szkolenie język SQL w bazie DB2 przeznaczone jest dla osób początkujących. Dla tych, którzy jako użytkownicy systemu, mają pracować z wykorzystaniem języka SQL do odczytywania, modyfikowania i zarządzania bazą danych. Oczywiście takie szkolenie to też świetny początek kariery dla analityków systemowych czy konsultantów. Jeśli więc myślisz o programowaniu, analizie danych czy administrowaniu aplikacjami – to szkolenie jest jak najbardziej dla ciebie.

Podstawowe cele szkolenia są dwa:

  • poznanie najważniejszych poleceń języka SQL
  • efektywna współpracy z bazą danych DB2

Gdzie zapisać się na szkolenie

Profesjonalnych szkoleń zawsze szukaj wśród firm specjalizujących się w danej tematyce. Jeśli dany podmiot organizuje mnóstwo różnych szkoleń w tym bardzo odległe tematycznie, lepiej nie wybieraj takiego partnera. Znacznie lepiej jest skorzystać z oferty dostawcy najwyższej jakości wiedzy, który funkcjonuje na rynku od dawna i ma w portfolio sporą listę znanych klientów. Jeśli lista szkoleń oferowanych przez wybraną firmę wygląda tak: https://dataconsulting.pl/p/szkolenia_db2/Szkolenia+IBM+DB2+SQL+PL+%E2%80%93+kursy+IBM+DB2+programowanie+administracja+strojenie/ na pewno warto zapisać się tam na swoje pierwsze szkolenie.