Toczysz batalię ze swoją skórą? Codziennie borykasz się ze „starzejącym się odbiciem” w lustrze? Dzięki naszemu produktowi wygrasz tę nierówną bitwę, wychodząc z niej „z twarzą” – i to zupełnie  odnowioną!

Czas jest dla każdej kobiety i jej cery największym wrogiem. Starzenie się skóry jest jednak nieodzownym, naturalnym procesem, polegającym na zmniejszaniu się efektywności działania procesów regeneracji komórek. Zmniejsza się bowiem biologiczna aktywność owych komórek organizmu. Jednym z najwcześniejszych symptomów starzenia się skóry jest jej suchość, spowodowana zanikiem zdolności do wiązania wody oraz zatrzymywania jej zasobów w naskórku. Dzięki zaawansowanym technologiom stworzyliśmy pierwszy wyrób medyczny zwalczający przyczyny naturalnego starzenia się skóry. Z naszym kremem bez problemu pokonasz niesprzymierzający nam czas i nieuchronne konsekwencje z nim związane widoczne na twarzy. Zastosowaliśmy bowiem medyczne podejście do problemu niszczenia się cery.

seo-platforma.pl

Dzięki czemu pomożemy „zatrzymać czas” i przywrócić młode oblicze?

Bioderma Matricium – to zestaw 30 sterylnych ampułek, posiadających międzynarodowy patent
i europejski status wyrobów medycznych. Jest to produkt złożony z kilkudziesięciu występujących naturalnie w skórze aktywnych komponentów, które są w 100% przyswajane przez skórę. Bioderma Matricium daje gwarancję pozytywnych efektów kuracji, popartą 14 latami badań oraz 74 badaniami klinicznymi.

Jak działa nasza „maszynka odmładzająca”?

Ampułki Bioderma Matricium zawierają składniki stymulujące syntezę komórek, dzięki czemu przywracane są ich naturalne funkcje życiowe. Dobrze dobrane komponenty stwarzają odpowiednie środowisko do odnowy skóry. Poprzez  stymulację namnażania się komórek naskórka możliwa jest jego trwała odbudowa. Wolne rodniki również nie mają szans w zderzeniu się z naszym produktem. Stosując ampułki Bioderma Marticium, zwiększysz produkcję włókien kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za sprężystość i elastyczność skóry.

Chcesz przejść swoistą metamorfozę wiekową? Dostarcz więc swej skórze porządnej dawki tego, czego ona potrzebuje do regeneracji!